
Pred vama je peta epizoda nove sezone podkasta „Najopasniji rezultat“ (ukupno petnaesta) i po svemu specijalna – jer ne ide u standardnom terminu i jer se priča o košarci.
Naš košarkaški trojac podelio je ligu na donji dom, srednju klasu, višu srednju klasu i elitu.
Možete li da pretpostavite ko se u kom društvu nalazi?
Ako za „niže“ slojeve i ima dilema, za elitu makar nema. Zna se ko su najveći (i jedini) favoriti za osvajanje trofeja i njima je posvećen najveći deo epizode – Partizanu i Zvezdi. Razgovaralo se i o tome ko bi iz donjeg doma mogao da se ugasi (Toni je seirio nad tim), ko bi mogao da ne završi sezonu zbog manjka para, a koga bi mogao da pogura igrač koji u rukama krije 25 poena po utakmici. Spoiler alert: I dalje ne znamo koji je to igrač.
Košarkaške epizode „Najopasnijeg rezultata“ biće manje učestale od fudbalskih jer je košarkaška rotacija duplo kraća i jer ste do sada pokazali da o košarci više volite da čitate. Ipak, imaćete priliku da makar jednom mesečno slušate košarkaški specijal o ligama koje pratimo i volimo, na Velikim pričama, svim audio striming servisima i na YouTubeu.
Hosted on Acast. See acast.com/privacy for more information.