fbpx

Ivan Minić Intervju – Ljudi ne razumeju kako nastaje NOVAC!
Stepenicama Uspeha YouTube kanal

Knjige i autori pomenuti u razgovoru:
UMEĆE RATOVANJA – Sun Cu – https://www.delfi.rs/knjige/6476_umece_ratovanja_knjiga_delfi_knjizare.html

Ryan Holiday – https://ryanholiday.net
Malcolm Gladwell – https://www.newyorker.com/contributors/malcolm-gladwell
Simon Sinek – https://startwithwhy.com
Seth Godin – https://www.sethgodin.com
Andrew Carnegie – https://www.biography.com/people/andrew-carnegie-9238756
Brian Tracy – https://www.briantracy.com

Linkovi – Ivan Minić:
Blog: http://ftw.rs
Moja Firma: https://www.mojafirma.rs/autor/ivan-minic
Burek Forum: http://forum.burek.com
Twitter: https://twitter.com/burek
Facebook: https://www.facebook.com/profile.php?id=859755576

Intervju je snimljen u prostorijama hotela City Savoy (Cetinjska 3, Stari Grad, 11000 Beograd, Srbija) http://www.hotelcitysavoy.com

____________
Autori:
Sagovornik: Marko Pajić
Video produkcija: Aleksandar Sretković
____________
Ivan Minić Biografija:

Profesionalnu karijeru gradi od 2001. godine, a 2002. osniva Burek.com, najveću internet zajednicu na ovim prostorima sa više od 2.200.000 članova, i igru znanja i strategije Conquiztador. Prodao udeo u firmi investitorima iz Mađarske sa nepunih 23. godine i dobio prvu investiciju za online projekat okrenut lokalnom tržištu na ovim prostorima.

Kao dizajner, developer i project manager radio je na više od 350 projekata za klijente iz 28 zemalja, u poslednjih nekoliko godina kao deo Simplicity.rs tima. Kao konsultant u oblasti internet marketinga, sarađivao sa više od 50 najpoznatijih svetskih brendova u vezi njihovog nastupa na lokalnom tržištu. U saradnji sa Telenor Srbija osmislio je i pokrenuo MojaFirma.rs.

Organizovao i suorganizovao mnoštvo stručnih skupova, od 2002. na ovamo, uključujući i Blogomaniju ’13, koja je okupila više od 1000 ljudi iz regiona oko teme elektronskog poslovanja i digitalnog marketinga na Kopaoniku. Prethodnih godina pomaže strukovnoj organizaciji – IAB Serbia, u organizaciji događaja. Javno govori na temu preduzetništva, marketinga i razvoja poslovanja i samozapošljavanja.

Blog For The Win, na kome piše na prethodno navedene teme, više puta je proglašavan jednim od najboljih u regionu. Piše i za Netokraciju, Sportske.net, BeforeAfter, JužneVesti, a povremeno kao fotograf ilustruje sportske priče lokalnog izdanja Vice-a.

Od septembra 2015. godine izabran je za Zamenika predsednika Konferencije suosnivača Registra nacionalnog internet domena Srbije. Od juna 2016. pokreće sa partnerima servis MojaPijaca.rs. U decembru 2016. predsedava stučnim žirijem srpskih IAB MIXX awards, lokalnog izdanja jedinog globalnog takmičenja koje je 100% – digital.

Od februara 2017. godine predaje na Fakultetu za medije i komunikacije predmet Upravljanje digitalnim projektima.
_______________________
Pratite nas na društvenim mrežama i obavezno SUBSCRIBE!

FB: https://www.facebook.com/stepenicamauspeha
TW: https://twitter.com/SUspeha
IG: https://www.instagram.com/stepenicamauspeha

#StepenicamaUspeha

Ostavite odgovor

Vaša e-mail adresa neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *