fbpx
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Search in posts
Search in pages
Search in posts
Search in pages

AdEX 2024 izveštaj za Srbiju: brojke, utisci i zapažanja I Selena Radović I DigiTalk EP 219

Tradicionalna godišnja epizoda gde vam predstavljamo AdEX izveštaj za prethodgnu godinu: koliko se potrošilo na digitalno oglašavanje u Srbiji u 2024. godini? Ove godine, ispred AdEX radne grupe nam je sagovornica bila Selena Radović, Head Digital odeljenja u medijskoj agenciji Media House. Selena nam je predstavila kako izveštaj za Srbiju, tako i evropski AdEX report pa smo bili u prilici malo da uporedimo podatke i vidimo gde se nalazi srpsko tržište digitalnog oglašavanja u odnosu na druga evropska tržišta. Selena je kroz prezentaciju podataka, komentare i diskusiju dala sjajan uvid kako zapravo stojimo kao tržište, dala neka svoja predviđanja, ali i prokomentarisala ovogodišnju Digital day konferenciju te koja tema je na nju ostavila najveći utisak. Za sve digitalce, prava poslastica od epizode!

Selena Radović, Head of Digital @ Media House
https://www.linkedin.com/in/selenaradovic/

O čemu smo pričali:
– Selena – agencijski čovek
– AdEX: Evropski izveštaj, metodologija, radna grupa: kako zapravo to sve funkcioniše
– IAB Europe izveštaj 2024 – ključni rezultati
– AdEX izveštaj za Srbiju za 2024. godinu: kako su se trošili digital budžeti
– Ključne tačke AdEX izveštaja i zaključci
– Najveći utisak sa Digital Day konferencije sa strane struke

Pratite Digitalk podkast za više tema iz digitalnog marketinga, advertajzinga i karijere u kreativnoj industriji:
LN: https://www.linkedin.com/company/digitalkrs
FB: https://www.facebook.com/Digitalk.rs
IG: https://www.instagram.com/digitalk.rs/

Posetite naš sajt i prijavite se na našu mailing listu – https://www.digitalk.rs

Prijavite se na naš YouTube kanal: https://bit.ly/3uWtLES

Veliku zahvalnost dugujemo kompanijama koje su prepoznale kvalitet onoga što radimo i odlučile da nas podrže i daju nam vetar u leđa:

Partneri podkasta:
– Raiffeisen banka – https://www.raiffeisenbank.rs/
Digitalne usluge Raiffeisen banke koje preporučujemo za mala i srednja preduzeća: https://bit.ly/44i4BVw
– Kompanija NIS – https://www.nis.rs/
– Ananas – https://ananas.rs/
– kompanija Idea – https://online.idea.rs/

Prijatelj podkasta:
– PerformLabs – https://performlabs.agency/
Oslobodite pun potencijal svog digitalnog marketinga! Optimizujte svoje kampanje i postignite maksimalne rezultate uz Performlabs.
– BiVits ACTIVA vitamini i minerali – https://bivits.com/kategorija/bivits-paketi/
Puno obaveza, stres, prekovremeni rad… zvuči poznato?
E, za to imamo pravo rešenje. To su BiVits ACTIVA vitamini i minerali. Sa njima ćete lako uzeti zdravlje u svoje ruke i više od toga.
Preporučujemo vam NO STRESS paket – kombinacija tri suplementa koja pomažu da se bolje naspavate, smanjite napetost i podignete energiju.
Na BiVits sajtu možete pronaći kombinaciju koja je baš za vas, a uz poseban kod DIGITALK ostvarujete i 25% popusta!
Uzmite zdravlje u svoje ruke – uz BiVits ACTIVA vitamine i minerale!
– Izdavačka kuća Finesa – https://www.finesa.edu.rs/
U ovoj epizodi podelićemo dve knjige „Neobuzdani Amazon’“ izdavačke kuće Finesa onima koji budu najbrži i najkreativniji sa komentarima, a možete nam slobodno pisati i na info@digitalk.rs i direktno nam uputiti komentar, sugestiju ili primedbu.
Takođe, svi oni koji na Finesinom websajtu poruče knjige i unesu promo kod digitalk dobiće 10% popusta na već snižene cene izdanja na sajtu: https://www.finesa.edu.rs/