Sve je digitalno, osim izgovora: oni su analogni
Zaključak sezone – Sve je digitalno, osim izgovora Znaš onu foru kad neko kaže: „Ma mi ćemo sledeće godine sve to digitalizujemo“ – a sledeća godina dođe i prođe, ali ti i dalje printaš fakture da ih overiš pečatom s kojim nisi siguran da li je firmu otvorio ili zatvorio. E, dosta više. Ovo je…
Read MorePodcast: Play in new window