Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Search in posts
Search in pages
Search in posts
Search in pages

Podcast ''Penal'' EP21 – Plavi Stevanović: Piksi zna gde dolazi, igrači su opasni

Fudbalski trener Goran Stevanović, legenda Partizana i bivši član stručnog štaba reprezentacije, bio je gost novog izdanja našeg podcasta „Penal“.

Tema broj jedan – izbor Dragana Stojkovića Piksija za mesto selektora nacionalnog tima. Veruje Plavi Stevanović da će harizma, autoritet i status legende odigrati ogromnu ulogu, ali ističe i da je to samo preduslov jer znanje i odgovor na sva pitanja „opasnih“ igrača moraju da budu u prvom planu.

„Piksi ne sme da bude samo atrakcija i magija pozitivne promene, već da se napravi kontinuitet rada, strategija i vizija su ključni da se dođe do uspeha“, između ostalog, otkrio nam je Stevanović.

Kako je došlo do rastanka sa Napretkom iz Kruševca, šta misli o stanju u domaćem fudbalu, da li Srbija može do Mundijala u Kataru 2022. i kakvi su mu dalji planovi u karijeri, Plavi Stevanović je otkrio u razgovoru sa zamenikom urednika sportske rubrike Nova.rs, Nebojšom Todorovićem.