
Za Miomira Kecmanovića kažu da nije baš pričljiv, ali je u našem podkastu bio vrlo raspoložen i otkrio kako je kada sa 13 godina odeš od kuće i dobiješ svoj mural na zidu najčuvenije teniske akademije.
Pričao je o pritiscima koji prate najbolje juniore, neiskorišćenoj meč – lopti koju sanja i šta misli o Kirjosu. Jednom prilikom je mesec dana spavao u garaži, a u Kazahstanu mu je kebab došao glave.
Your Happy Place: https://pizzabar.rs/
Tennis podcast Wish&Go
Autori i domaćini: Nebojša Višković i Ivan Govedarica
Lokacija: „Studio na kraju Univerzuma“
Produkcija: ArtBox, Infinity Lighthouse
Zabranjeno je svako kopiranje i neovlašćeno preuzimanje video i/ili audio snimaka i postavljanje na druge kanale! Nije dozvoljeno koristiti materijal sa ovog kanala, bilo u celosti ili iz segmenata, bez licenciranja / plaćanja kako za komercijalnu, tako i za nekomercijalnu upotrebu.
Svaka upotreba bez licenciranja za komercijalnu ili nekomercijalnu / privatnu upotrebu biće procesuirana.
Za sve informacije o pravima, za upite o licenciranju i dobijanju dozvole za korišćenje možete nas kontaktirati putem mail adrese.
Copying, re-uploading and illegally distributing this copyrighted work is strictly prohibited!
Label and copyright: ArtBox/ Infinity Lighthouse